crunchy

  1. N

    What is the song at the start of the Old el Paso Crunchy or Soft commercials?

    It sounds slightly western, Just wondering if anybody knew?
  2. T

    DIET: I just ate 7 1/2 pound Taco Bell crunchy flaming burritos....?

    I ate them 1 hour and 14 minutes ago. I weighed myself before and again just right now. I lost 5 pounds. HOW IS THIS POSSIBLE??? Also my bottom is now raw.... I think my poo weighed about 8 pounds?
  3. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  4. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  5. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  6. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  7. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  8. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  9. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  10. M

    Roger likes to eat Crunchy Flakes cereal for breakfast every morning. Crunchy...

    ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
  11. D

    Why does cabbage still come out crunchy after cooking for over 45 minutes?

    Did I pick a bad cabbage this time? I took the first set of leaves off before cooking.
  12. A

    Gunky crunchy heating & air vent crust in VA?

    In Virginia, do all apartments have crunchy and flaky crud inside the heating and air vents? Stuff that looks like it's been there for 60 years, like that. Is it the humidity or mold that makes it that way?
  13. B

    My parakeet has something crunchy in his mouth?

    It scares me. o.o
  14. C

    how many calories does a crunchy taco from taco bell have?

    i hear they're the healthiest thing you can get at taco bell. that's what i always get when i go to taco bell. [i usually get 2 crunchy tacos] but how many calories and carbs do they have!?
Back
Top