The fixed monthly cost of production is $4,000, and the variable cost per pound of cheese is $0.21. The cheese sells for $0.75 per pound; however, the dairy is considering raising the price to $0.95 per pound. The dairy currently produces and sells 9,000 pounds of cheese per month, but if it...