vicky
Member
- May 21, 2008
- 202
- 0
- 16
They are on sale this week ($.80), so I'd like your advice.
I bought 5 4-packs, but I think I will go back for more.
Whats the best flavor(s)?
Is one serving enough, or do you eat 2 or more at a time?
How many packs would you buy for 1 adult?
How many packs would you buy for a child ?
http://www.snackpack.com/
I bought 5 4-packs, but I think I will go back for more.
Whats the best flavor(s)?
Is one serving enough, or do you eat 2 or more at a time?
How many packs would you buy for 1 adult?
How many packs would you buy for a child ?
http://www.snackpack.com/