Determine the best buy?

hayley

Member
Joined
May 28, 2008
Messages
190
Reaction score
0
Points
16
1 kg of plain flour for 95 cents or 800 g of store flour for 75 cents.
Please show working out.

Thank you, muchly appreciated,
 
Back
Top