Jack had $54 to spend. He bought 3 DVD's for $36.?

fufu

New member
Joined
Jul 1, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Jack still wants to grab some lunch. Write an inequality that represents what Jack can spend on lunch. helpp, please! thnxs
 
Back
Top