M MichaeThomas New member Jan 27, 2011 #1 ...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy
...Flakes comes in a 20-ounce box? that costs $4.20 and a30unce box that costs $6.00. Explain which box of cereal is the better buy