We sell items that cost $1.47 (double) each. Write a program that will give the following output.
1 Items = $1.47
2 Items = $2.94
3 Items = $4.41
4 Items = $5.88
5 Items = $7.35
6 Items = $8.82
7 Items = $10.29
8 Items = $11.76
9 Items = $13.23
10 Items = $14.7
HINT: System.out.println ( current+" Items = $"+current*price);
1 Items = $1.47
2 Items = $2.94
3 Items = $4.41
4 Items = $5.88
5 Items = $7.35
6 Items = $8.82
7 Items = $10.29
8 Items = $11.76
9 Items = $13.23
10 Items = $14.7
HINT: System.out.println ( current+" Items = $"+current*price);